Teenused      Hinnapäring      Kontakt      
Teenused - puidu treimine Kui vajad korralikult treitud puitdetaile, siis tasub alati treimistööde kohta järgi küsida. Meil on olemas tehnika ja teadmine, et puidu treimine annaks just teile vajaliku treitud detaili!   Lisaks võimalik treida ka detaile, mis ei ole loetletud eelnevas nimekirjas Teenused - puidu treimine

Teenused - puidu treimine

Kui vajad korralikult treitud puitdetaile, siis tasub alati treimistööde kohta järgi küsida. Meil on olemas tehnika ja teadmine, et puidu treimine annaks just teile vajaliku treitud detaili!

Trepi piirdepulgad

Treime piirdepulkasid kui ka otsaposte ja otsapostide peal kasutatavaid ümaraid otsi ehk munasid. Soovi korral pakume ka otsapostide mütse.

 

Voodijalad, kapijalad

Treime erineva kujuga voodijalgu. Pakume neid treitud toorikutena kui ka valmis komplektidena s.o. Treitud detail, millele on paigaldatud erinevad kinnituselemendid , mis on vajalikud lõppmontaazi jaoks + viimistlus.

 

Käepidemed

Treitud uksekäepidemed, mida pakume treitud toorikutena või valmislahendustena. Keerukamate lahenduste puhul treitud, lihvitud, puuritud, viimistletud ja monteeritud. Ühepoolsed käepidemed, mõlemapoolsed käepidemed. Käepidemeid pakume majaustele-saunauksed, siseuksed, välisuksed jne. Teine variant on kapiuksed, sahtlikäepidemed.

 

Lauajalad, kummutijalad

Treime joonise järgi, kui ka vana treitud detaili järgi.

 

Lisaks võimalik treida ka detaile, mis ei ole loetletud eelnevas nimekirjas.

Kontaktandmed
HP Klaasid OÜ, reg.nr. 12709376,
Vilde tee 60-49, Tallinn 13421
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 56 632 362
KMKR EE102118492

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Teenused - puidu treimine

Trepi piirdepulgad Treime piirdepulkasid kui ka otsaposte ja otsapostide peal kasutatavaid ümaraid otsi ehk munasid Soovi korral pakume ka otsapostide mütse Kui vajad korralikult treitud puitdetaile, siis tasub alati treimistööde kohta järgi küsida. Meil on olemas tehnika ja teadmine, et puidu treimine annaks just teile vajaliku treitud detaili!

Teenused - puidu treimine

www.puidutreimine.ee © 2017 HP Klaasid OÜ » Puidu treimine