Teenused

Meie poolt pakutavad teenused:

Mööbli
valmistamine


Kui sul on joonis, teeme vajaliku mööblieseme täpselt joonise järgi valmis. Kui sul on esialgu ainult idee, siis tule ja räägi meile sellest! Teeme kõigepealt joonise ning sa näed oma ideed esmalt 3-d pildina. Seejärel käivitame puidupingid ning peagi saad oma uue ja unikaalse mööblieseme kasutusse võtta.


Lükanduksed


Valmistame need just sinule sobivast materjalist ja vajalikus mõõdus. Lükanduksi saab tellida täisteenusena, see tähendab, et teeme uksed valmis ja tuleme paigaldame need sulle ära ka.


Täispuidust
kummutid


See väärikas mööbliese kaunistab iga interjööri. Täispuit on aegumatu ja see kummut kestab veel ka sinu lapselaste kodudes.


Diivanilauad


Iga kodu on eriline, kuid diivanilaud satub ikka olema elutoa keskpunktis. Meilt saad just sellise diivanilaua, mis sinu koduga kokku sobib.


Voodid


Kas kitsas või lai? Kõrge või madal? Või hoopis erikujuline? Sinul on soovid, meil on oskused, kuidas neid soove teostada.


Riiulid


Kas pole tore, kui riiulid on täpselt õiges mõõdus? Seinast seinani, põrandast laeni või hoopis eriti täpselt välja timmitud, et mahtuda esikus kahe ukse vahele? Valmistame just sellise riiuli, nagu sinul vaja.


Aknalauad


Soliidne aknalaud kaunistab iga ruumi. Millise kujuga, kui suur, kui paks – seda otsustad sina. Valmistame aknalaudu täispuidust või MDF-plaadist ja katame värviga. Täispuidust aknalaua viimistleme õli, laki või peitsiga.


Mööblidetailid


Mööblidetaile võime teha nii joonise järgi kui ka näiteks vana treitud detaili järgi. Kui tuled meie juurde vana kulunud lauajalg käes, teeme su lauale uued samasugused jalad! Ja kui soovid, saad kohe uue lauaplaadi ka juurde tellida ning ongi sul uus laud olemas! Meie mööblidetailid on kvaliteetsed – saame neid valmistada ja viimistleda täpselt nii nagu sa soovid.


Köögikapi uksed


Su köök vajab värskendamist? Valmistame köögikapiuksi nii täispuidust, spoonitud materjalist kui MDF-plaadist. Kapiukse viimistleme kas värvi, laki või õliga.


Lauaplaadid


Meilt saab igas suuruses ja mõõdus lauaplaate. Ka materjalide valik on mitmekesine. Leiame üheskoos kindlasti sulle sobiva variandi.


Trepidetailid


Trepp võib olla vahend pääsemaks ühelt korruselt teisele, kuid ilus trepp võib muutuda lausa sisustuselemendiks. Muuda kodu omanäoliseks! Valmistame täispuidust trepiastmeid, käsipuid ja piirdeposte, viimistledes need täpselt kliendi soovidele vastavalt. Hinnapakkumise tegemiseks palun saada meile trepiastmete mõõdud, soovitud materjal ning viimistluse erisoovid. Soovi korral teostame ka paigaldust.


Trepi piirdepulgad


Oled treppi ehitamas või parandamas? Trepi piirdepulgad, otsapostid, otsapostide peal kasutatavaid ümarad otsad ehk munad või otsapostid mütsid – kõike seda saab kvaliteetsena meie töökojast.


Täispuidust
töötasapinnad


Töötasapindu saame valmistada mitmesuguse paksusega ja erinevast puidust. Võtame aluseks sinule vajalikud mõõdud ja lõikame tasapinna sisse kõik nõutavad avad (valamule, pliidile jm) Mõtle enne läbi, kas soovid valamu paigaldada tasapinna peale või alla. Viimane variant tundub mugavam, sest siis saab mustuse lihtsa vaevaga otse valamusse pühkida. Sama küsimus tekib pliidiplaadiga. Kas see tuleb tasapinna peale või süvistatuna tasapinna sisse? Töötasapinna viimistlemiseks soovitame õli ning tasapinna serva on võimalik ka faasida.


Voodijalad, kapijalad,
lauajalad, kummutijalad, toolijalad


Treime erineva kujuga mööblijalgu. Meilt saab mööblijalgu tellida kas treitud toorikutena või valmis komplektidena. Valmis komplekt tähendab sellist detaili, mis on ka ära viimistletud ja millel on juba vajalikud kinnituselemendid küljes. Sellise jala saad kohe mööbliesemele külge kruvida.


Käepidemed


Majauksed, saunauksed, siseuksed, välisuksed, kapiuksed ja sahtlid – kõik need vajavad käepidemeid! Ja meie oleme sellel alal profid. Valmistame nii ühepoolseid kui mõlemapoolseid käepidemeid ning pakume neid kas toorikutena või valmis komplektidena. Keerukamate lahenduste puhul saad endale tervikliku toote, mis on treitud, lihvitud, puuritud, viimistletud ja ukse külge ka ära paigaldatud.


Treimine


Oled ettevõtja ja vajad oma tootmise jaoks kvaliteetseid puitdetaile? Hea meelega teeme sulle pakkumise detailide tootmiseks.Treime joonise alusel ning vajadusel koostame joonise sinu kirjelduse järgi ise. Sel juhul saadame sulle joonise ette, et näeksid pilti tulemusest juba enne töö alustamist. Suuremate koguste puhul kasutame šabloone, et detailid tuleksid identsed. Kõiki puidust detaile saame vastavalt vajadusele lihvida ja viimistleda. Peitsime, õlitame, lakime või värvime – lõpptulemus saab just selline, nagu sinule vaja! Meie seadmepark on aja jooksul pidevalt täienenud ja tootmisvõimsused kasvanud. Meil on pikaajalised kogemused ning toodangu kvaliteet on meile esmatähtis. Koostööpartnerina hindame avatud suhtlust, täpsust ja lubadustest kinnipidamist – just sellised oleme ka ise.


Helista